Sponsorlu Bağlantılar

2014 SGK İcra Memuru Alımı

Sponsorlu Bağlantılar

Bakanlar Kurulu’nun yaptığı kadro düzenlemesi ile SGK’da 184 kadrosu doğtu. Bu kadrolar KPSS yoluyla atama yapılacak. 6. derecen ihdas olduğundan dolayı KPSS ile yapılacak. Bu alımların ne zaman yapılacağı belli değil şu anlık. Peki bu atama almak için ne gerekiyor?

2014 SGK İcra Memuru Alımı
30 yaşını bitirmemiş olmak, en az 4 yıllık bir üniversite, yüksekokul gibi yüksek öğretim kurumlarının siyasal bilgiler, hukuk, işletme, iktisat, iktisadi ve idari bilimler ve maliye bölümlerini bitirmek gerekiyor. Erkekler için askerliği bitirmiş olmak gerekiyor. Eğer sizde bu kriterlere uyuyorsanız bu kişilerden biri siz neden olmayasınız ki?

Sponsorlu Bağlantılar


Bir önceki yazımız olan ADANA Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı alınacaktır başlıklı makalemizde ADANA Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı alınacaktır hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Arama Kelimeleriicra memurlugu alımı,icra memuru alımı,icra takip memur alımı,icra memuru alımı 2014,sgk icra memur atamaları,icra memuru alımı2014 memur,2014 icra memur alımları,icra memurlu?u ?artlar?,icra memur alımı 2014,aydın adliyesi icra memurluğuna memur alımı

21 Eylül, 2013 | Kategori Memur Alımları Yazar: Bu yazı 7 ay  önce Sevil Yılmaz tarafından yazılmıştır.
Henüz Yorum Bulunmuyor

Yorum,Soru,Görüş ve Önerilerinizi Alalım ?

Küfürlü ve argo tabirler kullanmak yasaktır, yorum yaparken yaptığınız yorum'dan, http://www.iskurilanlari.gen.tr/ değil siz sorumlu tutulursunuz.

Daha fazla Memur Alımları
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü yeni sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Bu müdürlük Çevre ve Şehircilik Bakanlığına bağlı kurumdur. Yapacağı...

Kapat