Sponsorlu Bağlantılar

İdeal mesleğini bul

Sponsorlu Bağlantılar

Bedava Hosting: Bu hosting tipi, web sitesini yeni açan kişiler için mükemmel bir pakettir. Herhangi bir ücret gerektirmeyen bu hosting paketlerinde bir takım sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Evde iş imkanı

Bunlardan ilki web sitenizin açılış hızı oldukça düşük olur. Diğeri ise web sitenizde sizin kontrolünüzün dışında olan bir takım reklam bannerları yayınlanır.

Paylaşımlı Hosting: Web siteniz, diğer sitelerin de bulunduğu büyük serverlarda barındılır. Cüzzi bir miktar karşılığında çok avantajlı paketlere sahip olunabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Dedicated Hosting: Bu hosting tipinde, kendinize ait bir server bulunuyor. Bu serverda ister web sitenizi barındırın isterseniz oyun serveri açın. Seçim size kalmış. Bu hosting paketi size daha yüksel site açılım hızı ve daha fazla depolama alanı gibi avantajlar sunuyor. Fakat bu paket diğerlerine göre biraz pahalı. Nedeni ise tüm bir serveri kiralayacak olmanız.

Collocated Hosting: Bu hosting paketi daha çok büyük şirketler tarafından tercih ediliyor. Bu host paketiyle tüm server makinalarını da almış oluyorsunuz. Böylece serverlarınızın üstünde tam bir kontrol sahibi oluyorsunuz. Ayrıca sağladığı güvenlik de cabası.


Bir önceki yazımız olan 2013 ÖYP Kadro Dağılımları başlıklı makalemizde 2013 öyp kadro, 2013 ÖYP Kadro Dağılımları ve öyp kadro hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Arama Kelimeleriideal mesleğini bul,testle ideal öemesleğini bul

18 Eylül, 2013 | Kategori Haberler Yazar: Bu yazı 7 ay  önce Sevil Yılmaz tarafından yazılmıştır.
Henüz Yorum Bulunmuyor

Yorum,Soru,Görüş ve Önerilerinizi Alalım ?

Küfürlü ve argo tabirler kullanmak yasaktır, yorum yaparken yaptığınız yorum'dan, http://www.iskurilanlari.gen.tr/ değil siz sorumlu tutulursunuz.

Daha fazla Haberler
İdeal meslek

İdeal meslek Bedava Hosting: Bu hosting tipi, web sitesini yeni açan kişiler için mükemmel bir pakettir. Herhangi bir ücret gerektirmeyen...

Kapat