Sponsorlu Bağlantılar

Evde Oturarak Nasıl Para Kazanabilirim ?

Sponsorlu Bağlantılar

Evde Oturarak Nasıl Para Kazanabilirim ?

Evden çalışarak para kazanmak mümkün mü?Elbette mümkün.Şuanda bir çok kişi evinden dışarı çıkmadan para kazanıyor.Eminim siz de bu knouyu okuyorsanız evden çalışarak para kazanmak istiyorsunuz demektir.Öyleyse evde yapılabilecek işlere bir göz atalım.
Başınızda patron sıkıntısı olmadan,mesai sorunu olmadan rahatça çalışabileceğiniz bir çok iş bulunuyor.Kendi evinizde istediğiniz saatler arasında çalışarak evinize katkıda bulunabilirsiniz.Birçoğunuz belki duymuştur.Evden çalışarak para kazanma yolları oldukça çoklaştı.Evde boncuk işi,evde nakış işleme,evde takı dikiş işleri,evde tesbih dizimi,evde mandal montajı işi,evde kına paketleme,evde nikah şekeri işi ve daha bir çok alternatif bulunuyor.Üstelik bu işleri yapabilmek dahilin ne bir sertifikaya ne de bir ön ödemeye de gerek yok.El becerinizin olması bu işleri yapabilmeniz dahilin yeterli olacaktır.Bunun tarafı giza evde yapılacak işler kategorisinde ayrımlı tarzda işler de bulunuyor.Makale yazarak para kazanma,anket doldurma,mail okuma,reklam tıklkör gibi sizi güçlamayacak işler de size para kazandırıyor.Ben bunları yapamam başka düşüncelere ihtiyacım var diyorsanız o da bizde var.Evde çalışarak para kazanmanın bir çok yolu bulunuyor.

Evde Oturarak Nasıl Para Kazanabilirim
İşte o yollardan bazıları:Oturduğunuz apartmanın merdivenlerini yıkayabilirsiniz,yaz aylarında evde limonata yapıp satabilirsiniz,evde çocuk ve ıslaklı bakımı yapabilirsiniz,eğer ingilizce biliyorsanız evde öğrencilere ingilizce dersi verebilirsiniz,çevrenizde çalışan bayanların ütülerini kendi evinizde yapabilirsiniz,evlere temizliğe gidebilirsiniz,çeyiz paketleri yapıp satabilirsiniz,gazete ya da el duyuruları dağıtabilirsiniz.Bu misalleri daha da çoğaltabiliriz.Fakat siz kendi becerilerinizi belirleyip,ona göre yapabileceğiniz ie yönelirseniz başarılı olmak dahilin hdahil bir neden kalmaz.Eğer diye sıkıntı ediyorsanız size bahsettiğimiz bu metotleri deneyebilirsiniz.Ayrıca sayfanın altındaki yorum bölümünden evde yapmak istediğiniz iş duyuruını yayımlayabilir,iş verenlere sesinizi sadeca duyurabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Bir önceki yazımız olan Evde Para Kazanma Yöntemleri başlıklı makalemizde evde ek iş, evde nasıl para kazanılır ve Evde Para Kazanma Yöntemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Google Arama Kelimelerievde oturarak ne iş yapabilirim

 1. feride
  Ağu 12th, 2013 at 00:28 | #1

  evde paketleme veya ona benzer işler yapmak istiyorum kocaeli konuyla ilgili dönüş yaparsnız sevinirim

 2. Kübra
  Ağu 13th, 2013 at 16:17 | #2

  evde iş yapmak istiyorum ulaşın bana lütfen.

 3. sevilay
  Eyl 13th, 2013 at 01:07 | #3

  Merhabalar ben Antalya merkezde oturmaktayım ek iş yapmaya ihtiyacım var kına paketleme. şeker yapma. kutu yapma, davetiye katlama vb. işleri yapabilirim cevabınızı bekliyorum dönerseniz çok sevinirim iyi çalışmalar…

 4. abdullah
  Eyl 18th, 2013 at 08:32 | #4

  Bende istiyorum

 5. çmen
  Eyl 18th, 2013 at 15:38 | #5

  selam antalya merkezdeyim ek iş yapmak istiyorum. paketleme, süsleme. davetiye ve çeşitli işler yapabilirim .El becerimin olduğunu düşünüyorum.Bana dönerseniz çok sevinirim

 6. esra
  Eyl 22nd, 2013 at 22:10 | #6

  merhaba bende evde ek iş yapmak istiyorum kendımce bebek kapı süslemeler yapıyorum çeşidi kendim üretıyorum ben bunları satmak istıyorum yardımcı olursanız sevınırm.

 7. serkan
  Eki 10th, 2013 at 03:43 | #7

  evde ek ıs yapmak ıstıyorum el becerım ıyıdır vaktım var.en kısa surede olumlu cevaplarınızı beklıyorum

Yorum,Soru,Görüş ve Önerilerinizi Alalım ?

Küfürlü ve argo tabirler kullanmak yasaktır, yorum yaparken yaptığınız yorum'dan, http://www.iskurilanlari.gen.tr/ değil siz sorumlu tutulursunuz.

Daha fazla Haberler
Facebook’dan Nasıl Para Kazanabilirim ?

Facebook'dan Nasıl Para Kazanabilirim ? Facebook senelar evvel ıslakamımıza ilkmektep artdaşımızı bulabileceğimiz bir sosyal ağ olarak karşımıza çıktı. İlk başlarda...

Kapat